Dołącz do naszego zespołu

WordPress & WooCommerce
like a PRO with Headless CMS!

Wdrażamy ultra-nowoczesne serwisy typu headless CMS bazujące na Wordpress z wykorzystaniem technologii React / Gatsby.

Nasza marka 

 • WordPress

  Najpopularniejszy system CMS na świecie. W ramach naszej grupy wykonaliśmy już ponad 100 serwisów w ciągu ostatnich 8 lat. Oferujemy doradztwo, wdrożenie oraz utrzymanie serwisów WordPress.

 • WooCommerce

  Pozornie jedynie plug-in e-commerce do WordPress. W praktyce bardzo rozbudowane narzędzie dające niemal nieograniczone możliwości w budowaniu systemu e-commerce i kreowaniu modeli sprzedażowych.

Wordpress jako headless CMS

Zapewniamy wygodę korzystania z Wordpress przy zachowaniu wysokiej jakości kodu, bezpieczeństwa i wydajności.

Wordpress może być bezpieczny, szybki i wysoce zoptymalizowany dla Google. W ramach naszej grupy technologicznej oferujemy usługi wdrożeń systemów Wordpress i WooCommerce w modelu headless CMS jak i standardowo (poprzez frontend budowany przez aplikacje Wordpress). Dzięki podejściu headless CMS zachowujesz dużą łatwość zarządzania treściami serwisu oraz bez dodatkowych prac otrzymujesz najwyższy poziom bezpieczeństwa, wydajności oraz optymalizacji SEO.

 • React Framework

  REACT

 • TYPESCRIPT

 • GATSBY

 • GRAPHQL

HEADLESS CMS Wybierz Wordpress + React + Gatsby

 • Wydajność

  Jedną z największych zalet podejścia Jamstack jest szybkość działania. Użytkownik, wchodząc na stronę, pobiera już wstępnie wygenerowany plik HTML witryny. W zależności od złożoności projektu różnica w wydajności może sięgać nawet kilkuset procent w porównaniu do klasycznego podejścia WordPress. Wyniki osiągane w testach PageSpeed są bardzo wysokie względem włożonego nakładu pracy.
 • Bezpieczeństwo

  Poprzez udostępnienie wstępnie generowanego statycznego kodu HTML, narażenie na ataki w porównaniu z tradycyjnym systemem CMS jest znikome. Nie ma bezpośredniego połączenia między serwerem lub bazą danych, bo dane pobieraną są tylko w czasie kompilacji strony. Dzięki takiemu podejściu Twoja strona internetowa jest w pełni bezpieczna.
 • SEO

  Kolejną zaletą jest wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania, ponieważ Google preferuje strony statyczne. Są one szybkie, lekkie i łatwe do skanowania przez roboty. Ponadto od czerwca 2021 r. wskaźniki Core Web Vitals mają ogromny wpływ na SEO, a jednym z kluczowych czynników rankingu jest szybkość. Wszystko wygląda na to, że klasycznie stworzone strony internetowe będą osiągać coraz słabsze wyniki.
 • Doświadczenie użytkownika

  Jamstack umożliwia zaprojektowanie Twojej strony internetowej tak jak chcesz – bez ograniczeń, których wcześniej doświadczyłeś. Jest to możliwe, ponieważ mamy pełną kontrolę nad warstwą frontendu. Nowoczesne technologie, które stosujemy, zwiększają komfort użytkowania strony, co ma znaczący wpływ na współczynnik konwersji.
 • Skalowalność

  Nie musisz uruchamiać dodatkowych serwerów, aby obsłużyć duże obciążenie ruchem, gdyż witryna jest obsługiwana z sieci CDN. Ponadto witryny Jamstack opierają się na usługach chmurowych, takich jak np. Gatsby Cloud, które są skalowane w celu dynamicznego przetwarzania i funkcjonalności. Koszty takiego rozwiązania są dużo niższe.

Dlaczego headless CMS jest
przyszłością wdrożeń WordPress?

Dedykowane Aplikacje

Modułowość

Podział kodu na wiele małych komponentów. Oznacza to łatwiejszy rozwój oraz utrzymanie aplikacji.

Dedykowane Aplikacje webowe

TypeScript

Zapewnia większą czytelność kodu oraz pozwala wykryć błędy już na poziomie edytora - w przeciwieństwie do Javascript, w którym o błędach dowiadujemy się na etapie uruchamiania lub testowania aplikacji.

Analiza heurystyczna

Transfer wiedzy

Próg wejścia do tworzenia aplikacji w architekturze JAMstack nie jest wysoki. Jesteśmy w stanie przekazać niezbędną wiedzę do utrzymania oraz rozwoju witryny Twojemu zespołowi.

Ikona

Proces aktualizacji

Proces aktualizacji jest prosty i obarczony niskim ryzykiem niepowodzenia, co poprawia stabilność oraz niezawodność witryny

Lista kontrolna

Technologie

Niskie ryzyko długu technologicznego. Wordpress służy tylko jako system zarządzania treścią, a frontend aplikacji jest odrębną częścią przygotowaną za pomocą nowoczesnych i przyszłościowych technologii.

Dedykowany Project Manager

Automatyzacja

Pełna automatyzacja wdrożenia oraz kompilacji, czyli oszczędność czasu przy wprowadzaniu zmian oraz dodawaniu nowych funkcjonalności.

Body Leasing

Społeczność

Jamstack staje się coraz bardziej popularny, rośnie więc jego społeczność. Istnieje wiele samouczków, narzędzi ze stale aktualizowanymi repozytoriami oraz forów technicznych, na których programiści mogą wymieniać się wiedzą.

Satysfakcja

Dobrzy programiści chcą mieć poczucie dobrze wykonanej pracy. Chociaż wymagania dotyczące stron stale się zmieniają i stają się coraz bardziej rygorystyczne, Jamstack pomaga programistom im sprostać.

Biuro GOGOmedia project manager

Dedykowany zespół ekspertów

GOGOmedia należy do grupy Hello World! Sp. z o. o. w ramach której zbudowaliśmy zespół specjalizujący się wyłącznie w usługach front-end i WordPress: UI2WEB.com   Na potrzeby usług WordPress oraz WooCommerce przeznaczyliśmy zespół ponad 25 developerów, którzy realizują, doradzają i rozwijają istniejące projekty. Mamy podejście wysoce pro-aktywne, dlatego proponujemy naszym klientom usługi nie tyle proste/łatwe/szybkie, co nastawione na wysoką jakość, skalowanie oraz długi czas życia rozwiązania.   Tworząc oprogramowanie kładziemy duży nacisk na jakość kodu, jego modułowość i lekość, a także przeprowadzamy code-review. Projekty prowadzimy zazwyczaj w metodykach zwinnych, najczęściej jest to Scrum.

Branże z którymi pracowaliśmy:

 • Edukacja i szkolnictwo
 • Wydawnictwo
 • Telcom
 • Fin-Tech
 • Logistyka
 • Marketing
 • Big data
 • FMCG
 • HoReCa
 • R&D
Clutch

Opinie o GOGOmedia

FAQ Popularne pytania

 • Czy mogę przenieść swoją obecną stronę do architektury Jamstack?

  Tak. Na bazie już wprowadzonych treści możemy stworzyć dla Ciebie nową warstwę front-endu. Przeanalizujemy dla Ciebie obecne integracje, zainstalowane wtyczki oraz funkcje, które powinny zostać zachowane. To doskonały moment do rozważenia pełnego przeprojektowania strony internetowej, a może także aktualizacji brandingu.
 • Czy tworzycie też strony oparte na innym CMS niż Wordpress?

  Wordpressem zajmujemy się od zawsze i znamy go od podszewki, ale nie zamykamy się tylko na ten jeden CMS, realizujemy też projekty w Strapi. Jeśli masz inną propozycję – skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać Ci najlepsze rozwiązanie.
 • Czy podejście Jamstack jest odpowiednie dla branży e-commerce?

  Tak, można powiedzieć, że nawet wskazane. Im szybszy i bardziej przyjazny dla użytkownika jest Twój sklep internetowy, tym większa szansa, że wizyta na stronie zakończy się zakupem lub nawiązaniem kontaktu z klientem. Sposób, w jaki dzisiaj kupujemy, bardzo się zmienił. Łatwo nas zniechęcić, nawet jeśli to kwestia “tylko” sekundy. Gatsby wspiera dobrze znany WooCommerce.
 • Czy jest możliwość korzystania z wtyczek Wordpress?

  Wykorzystanie wtyczek WordPress jest bardzo ograniczone, dzięki temu mamy pełną kontrolę nad wydajnością strony. Lista obsługiwanych wtyczek znajduje się tutaj: https://www.wpgraphql.com/extensions. Jeśli na liście nie ma wtyczki, której chciałbyś użyć w swoim projekcie, nie martw się – możemy stworzyć dla Ciebie jej funkcjonalność.
 • Czym jest architektura Jamstack?

  Jamstack to nowoczesna architektura programistyczna służąca do tworzenia szybkich, wydajnych, bezpiecznych, przyjaznych dla SEO i niezawodnych witryn statycznych, aplikacji internetowych i sklepów internetowych. Sam Jamstack nie jest frameworkiem.
 • Jaki jest koszt realizacji oraz utrzymania serwisu bazującego na headless CMS?

  Koszt realizacji w porównaniu do klasycznego podejścia będzie wyższy z uwagi na specjalistów pracujących w topowych technologiach. Rekompensuje to koszt utrzymania serwisu, który ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa i niskie ryzyko niepowodzenia aktualizacji jest duży niższy.
 • Czy realizacja serwisu w oparciu o headless CMS jest taka sama jak w klasycznym podejściu?

  Czas realizacji projektu w headless CMS jest nieco dłuższy niż w przypadku klasycznego podejścia. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to około 10% różnicy.

Czekamy na Twoją wiadomość!

Skontaktuj się z nami już dzisiaj! Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego projektu IT.