Dołącz do naszego zespołu

Custom Web Development Dedykowane oprogramowanie
na potrzeby biznesu

Stwórz z nami oprogramowanie webowe dostosowane do wymagań Twojego biznesu. Przekuwamy potrzeby biznesowe w gotowe produkty cyfrowe.

Dedykowane oprogramowanie
 • Analiza statystyki

  Analiza

  Analiza potrzeb
  Studium wykonalności
  Specyfikacja
  Analiza kosztów

 • Projektowanie graficzne

  Projekt

  Tworzenie dokumentacji
  Projekt UX
  Projekt UI
  Projektowanie rozwiązań technologicznych

 • Web Development

  Web Development

  Metodyki zwinne
  TDD
  CI/CD
  Testy automatyczne
  Wzorce projektowe

 • Utra-szybka Infrastruktura WWW

  Opieka i utrzymanie

  Analiza potrzeb
  Krótkie czasy reakcji
  Gwarancja nawet 3 lata
  Hosting oraz infrastruktura

Pracujemy kompleksowo

Tworzymy dedykowane oprogramowanie WWW bazujące na popularnych technologiach – Laravel / Symfony + React / Next.js. Budowane przez nas aplikacje spełniają najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i wydajności. Są lekkie, przemyślane, a do tego wysoce skalowalne i budowane zgodnie wymogami aplikacji klasy enterprise. Nasz zespół tworzą inżynierowie i eksperci z ponad 10-letnim doświadczeniem, dzięki czemu potrafimy skutecznie przekuć potrzeby biznesowe Twojej firmy w wydajnie działające oprogramowanie, które zrealizuje praktycznie każdy postawiony przed nim cel. W GOGOmedia oferujemy coś więcej niż tylko gotowy produkt. Naszym celem jest sprostanie Twoim wymaganiom i przygotowanie jedynej w swoim rodzaju, unikalnej w skali międzynarodowej usługi, która będzie perfekcyjnie dopasowana do Twojej wizji i oczekiwań biznesowych. Na przestrzeni 12 lat stworzyliśmy ponad 40 dużych systemów informatycznych o budżetach przekraczających 1 mln złotych. Były to głównie zamknięte systemy typu intranet i extranet z obszaru ERP, Business Intelligence oraz Purchasing Process Management.

Branże, w których pracowaliśmy:

 • EduTech
 • InsurTech
 • Telcom
 • Logistyka
 • Wydawnictwa
 • FinTech
 • FMCG
 • Przemysł i automatyka

Programowanie Unikalne doświadczenie

Optymalizacja

Optymalizacja

Posiadamy rozwinięte kompetencje, pozwalające zoptymalizować serwis oraz infrastrukturę serwerową do obsługi ponad 1 000 000 użytkowników na dobę. Przetwarzanie petabajtów danych nie jest dla nas problemem.

Wysoka dostępność

[HA] Wysoka dostępność

Wykonujemy projekty rozwiązań infrastrukturalnych na potrzeby serwisów wysokiej dostępności o SLA powyżej 99,98%.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Przykładamy szczególną uwagę do wszelkich aspektów bezpieczeństwa – przechowywania i przetwarzania danych. Opracowujemy dedykowane procedury oraz mechanizmy ochronne. Znamy się na kryptografii.

Ikona statystyki

Skalowalność

Tworzymy oprogramowanie ze szczególnym uwzględnieniem jego skalowania i rozbudowy. Gwarantujemy wysoką elastyczność stosowanych rozwiązań technologicznych, a co za tym idzie wydłużony czas życia oprogramowania.

Wysoka dostępność

Integracje

Nasze oprogramowanie jest otwarte i nieograniczone w aspekcie integracji z innymi usługami i aplikacjami. Integrujemy dowolne oprogramowanie poprzez popularne formy wymiany danych (np. SOAP).

Pomoc i wsparcie

Długi czas wsparcia

Zapewniamy możliwość wsparcia tworzonego przez nas oprogramowania przez nawet 10 lat.Tworząc oprogramowanie, mamy na uwadze jak najdłuższy czas życia Twojej aplikacji.

MODELE WSPÓŁPRACY Przejrzyste rozliczenia

Skorzystaj z jednej z dwóch form rozliczeń. Zadbaliśmy, aby obie były proste i zrozumiałe!

Ikona Fixed price

Fixed Price

Realizacja na podstawie wcześniejszej wyceny
 • Znany koszt realizacji całego projektu
 • Określony z góry termin realizacji
 • Gwarancja ceny
Ikona Time & Material

Time & Material

Płacisz wyłącznie za wykorzystany czas
 • Gwarantowane zasoby do Twojej dyspozycji
 • Niski koszt realizacji projektów IT
 • Krótka realizacja

Technologie, na których pracujemy

Pracujemy ze sprawdzonymi technologiami, które pozwalają optymalizować proces projektowania.

 • SYMFONY FRAMEWORK

 • Laravel Framework

  LARAVEL

 • React Framework

  REACT

 • Next.js

  NEXT.js

Zobacz więcej technologii

Może Cię zainteresuje? Popularne pytania

 • Ile czasu potrzeba na realizację mojego projektu?

  Czas realizacji zależy od złożoności projektu. Minimalna skala podejmowanych przez nas projektów to minimum 200rbh. Największe projekty, jakie realizujemy, estymujemy na 12-36 miesięcy pracy. Ponadto mamy możliwość przydzielenia do projektu większego zespołu (np. 15 osobowego), co w znaczący sposób może skrócić czas tworzenia projektu. Bez względu na rodzaj i skale oprogramowania dążymy do jak najszybszej publikacji wersji MVP.
 • Skąd mam wiedzieć, jaka technologia będzie najlepsza?

  Ten sam cel biznesowy można osiągnąć na wiele sposobów. W procesie warsztatowym oraz analitycznym opracowujemy dokument analizy doboru technologii. Co więcej – dobieramy technologie do potrzeb projektowych a nie „preferencji developera”. Tym samym ostateczny wybór rozwiązań technologicznych jest przez nas każdorazowo uzasadniany dając ostateczny wybór klientowi.
 • Na jakiej podstawie odbywa się odbiór projektu?

  Projekt będzie zrealizowany w sposób profesjonalny i zgodny z najnowszymi osiągnięciami wiedzy w tej dziedzinie i w taki sposób, aby współpracował i był kompatybilny z oprogramowaniem, systemami informatycznymi i środowiskiem oprogramowania koniecznym do prawidłowego działania. Przed zakończeniem każdego etapu przesyłamy projekt do akceptacji. Klient ma możliwość sprawdzenia wykonanych przez nas prac i jeżeli pojawią się jakieś uwagi, to można je zgłosić a w przypadku ich niewykrycia – zapewniona jest usługa gwarancyjna. . Dopuszczamy bardziej złożone procesy odbiorcze razem z zespołami QA/Testerami.  Domknięciem odbioru projektu jest podpisanie protokołu.
 • Co potrzebujecie, by stworzyć aplikacje WWW?

  Do stworzenia oprogramowania potrzebujemy dokładnej specyfikacji/dokumentacji oraz prototypu. Wielu naszych klientów jest nietechnicznych dlatego oferujemy również usługi analityczne i warsztatowe. Najważniejsze po stronie Klienta jest dokładna wiedza co chce stworzyć i jakie cele biznesowe ma realizować. Naszym zadaniem jest przekonwertowanie tego w technologie.
 • Czy gwarantujecie dobry jakościowo produkt?

  Specjalizujemy się w partnerstwie technologicznym z dużymi firmami technologicznym i, agencjami marketingowymi/kreatywnymi oraz domami mediowymi. Taki rodzaj długoterminowej współpracy nijako wymusza na nas posiadanie doświadczonych specjalistów oraz praktykę informowania z góry o maksymalnych kosztach (model Fixed Price) już na etapie konkursu ofert. Rzetelność świadczonych przez nas usług przekłada się na terminowość oraz uczciwe proponowanie rozwiązań, które najlepiej sprostają oczekiwaniom klientów. Takie podejście świadczy o naszym zaangażowaniu, trosce o partnerów biznesowych oraz dowożeniu projektów na najwyższym poziomie.  Wymagania jakościowe wprowadzamy do umowy współpracy.
 • Kiedy mogę spodziewać się wiadomości z wyceną?

  Po otrzymaniu potrzebnych materiałów i odpowiedzi na przesłane pytania, wracamy z wyceną zwykle w przeciągu max 3 dni roboczych. Tyle zazwyczaj wystarcza nam na przygotowanie wstępnych szacunków i bardzo ogólnych estymacji. Precyzyjna oferta z dokładnymi analizami to czas około 1-3 tygodni.

Czekamy na Twoją wiadomość!

Skontaktuj się z nami już dzisiaj! Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego projektu IT.