Dołącz do naszego zespołu

O GOGOmedia Firma technologiczna z 50+ programistami na pokładzie.

GOGOmedia to ludzie z wielką pasją do programowania i tworzenia nowych technologii. Utalentowani wizjonerzy z otwartymi umysłami.

Dokumenty w biurze GOGOmedia

Jesteśmy jedną ze starszych firm typu Software House na polskim rynku. Świadczymy nasze usługi od 2008 roku

W szeregach GOGOmedia znajdziesz specjalistów zajmujących się profesjonalnie tworzeniem dedykowanych aplikacji webowych, którzy nieustannie rozwijają swoje kompetencje i wiedzę. Wielu z naszych programistów jest z nami już ponad 10 lat. Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów nowych technologii. Dla nas GOGOmedia to nie tylko praca, ale miejsce rozwoju i samodoskonalenia.

Grupa Poznaj naszą grupę Hello World!

Logo GOGOmedia Software House dostarczający wysokiej jakości oprogramowanie oparte o PHP/Python oraz aplikacje internetowe klasy premium. Realizuje projekty WWW od koncepcji po wdrożenie i utrzymanie.
Logo ui2web Usługa kodowania projektów graficznych do postaci Angular/React/HTML/CSS wraz z integracją do popularnych CMS jak WordPress oraz e-commerce oparty o WooCommerce. Przejdź do ui2web
Logo itc
Nasza brytyjska marka oferująca leasing pracowników oraz całych zespołów back-end oraz front-end. Oferuje szeroko pojęte prace programistyczne w modelu T&M. Przejdź do ITC Development

zespół Posiadamy kompletne zespoły projektowe in-house!

Zatrudniamy osoby o ogromnej wiedzy, często gromadzonej przez lata w międzynarodowym środowisku. W naszych szeregach znajdują się nie tylko programiści ale również projektanci UX, UI, Project Managerowie, Testerzy, Analitycy. Przykładamy niezwykłą wagę do tego, aby współpracować z osobami, które nie tylko są doskonałymi specjalistami w swoich dziedzinach, ale również są gotowe wysłuchać i zrozumieć potrzeby klientów.

Dołącz do naszego zespołu!
Biuro GOGOmedia plan działania

26x

front-end developer

23x

back-end developer

5x

UX/UI Designer

4x

Project Manager

7x

QA / DevOps / Others

Blog Piszemy
o technologiach

Prowadzimy bloga, na którym systematycznie (a przynajmniej staramy się) pojawiają się wpisy dotyczące aktualnych technologii oraz inne informacje, które mogą okazać się przydatne dla czytelników zainteresowanych tematem wytwarzania oprogramowania bądź współpracy z firmą informatyczną.
Przejdź do bloga
TechBlog

Zobacz również

Ikona

Doświadczenie

Zobacz niektóre nasze projekty realizowane w przeszłości dla klientów. Zobacz realizacje
Lista kontrolna

Standardy pracy

Poznaj standardy naszej pracy. Od lat skutecznie łączymy język biznesowy z technologicznym, czyniąc komunikację z naszymi specjalistami przejrzystą i skuteczną. Jakie są nasze standardy?

Oferty pracy

Poznaj naszą organizację i dołącz do nas. Sprawdź aktualne oferty pracy i dowiedz się, czy pasujesz do naszej organizacji. Przejrzyj oferty pracy

Chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej?

Zapraszamy do kontaktu już dzisiaj! Z chęcią opowiemy Ci więcej o GOGOmedia i naszych możliwościach.