Dołącz do naszego zespołu

Standardy pracy Sukces to nie tylko wiedza.
Dyscyplina. Zaangażowanie. Jakość.

Od lat skutecznie łączymy język biznesowy z technologicznym, czyniąc komunikację z naszymi specjalistami przejrzystą i skuteczną. Pracujemy transparentnie zachowując zasady fair-play. Nasi klienci stają się naszymi partnerami i częścią zespołu. Stale podnosimy standardy naszych usług.

Jak pracujemy z klientami

Zapewniamy ekspresową i uporządkowaną komunikację. Kładziemy olbrzymi nacisk na transparentność naszych działań oraz elastyczność. Zmiany w projekcie? Zmiany harmonogramu? Umiemy się szybko zaadoptować i dostosować.

Kluczowe w naszym podejściu:

Szybka
Komunikacja

Cenisz sobie krótkie czasy reakcji firmy na Twoje potrzeby? Świetnie, możesz być pewny, że otrzymasz od nas odpowiedź na e-mail w ciągu kilku godzin 7 dni w tygodniu 365 dni w roku! Ekspresowo rozwiązujemy spływające zgłoszenia a naszym klientom gwarantujemy wsparcie techniczne nawet w ciągu zaledwie godziny czasu reakcji! (oferujemy SLA również 24h)

Zaangażowanie
zespołu

Realizując każdy projekt, dedykujemy do niego zespół, który cały swój czas poświęca tylko jemu. Myśli o nim, żyje nim i robi wszystko, aby stworzyć jak najbardziej użyteczne i funkcjonalne narzędzie. Wspieramy Cię naszymi pomysłami i sugestiami oraz patrzymy na każde zadanie nie tylko od strony technologicznej, ale również biznesowej.

Patrzymy
2 kroki naprzód

Pracując nad każdą, najdrobniejszą nawet rzeczą, zawsze patrzymy wiele kroków naprzód, chroniąc tym samym klientów przed popełnianiem niewidocznych od razu błędów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, potrafimy na bardzo wczesnym stadium rozpoznać i wyeliminować potencjalne problemy, oszczędzając tym samym Twój czas i pieniądze.

GOGOmedia Support Platform

Zapewniamy Ci dostęp do dedykowanej platformy umożliwiającej komunikację z naszym zespołem, porządkując tym samym wszystkie zgłoszenia. W prostej i przejrzystej formie masz ciągły wgląd do postępów prac, statusu realizacji zgłoszeń, jak również dokumentów projektowych. GOGOmedia Support Platform to naszego autorstwa nakładka na system ticketowy JIRA Cloud zawierająca uproszczone funkcjonalności. Kiedy potrzebujesz zaawansowanego wglądu w projekt – otrzymasz dostęp do projektu w JIRA.

Jak pracujemy wewnętrznie

Posiadamy unikalną i specjalistyczną wiedzę, stosujemy tylko sprawdzone metody zarządzania ryzykiem oraz developmentem. Mamy wypracowane i sprawdzone procesy obsługi. Zapewniamy Ci spokojny sen i terminową realizację każdego projektu.

Atlassian Software

Wykorzystujemy jedne z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych narzędzi wspierających procesy wytwórcze oprogramowania, które dostarcza amerykańska firma Atlassian. Z tych samych narzędzi korzystają takie marki jak Facebook, eBay, Twitter, Linkedin czy Adobe. Dzięki temu żadna linijka kodu wychodząca spod klawiatury naszych programistów nie przechodzi niezauważona.

Project Portfolio Management

Jeśli preferujesz tradycyjne podejście do zarządzania portfelem projektu, proponujemy Ci realizację opartą o Project Portfolio Management. Gwarantuje to utrzymanie w ryzach powierzonego budżetu oraz pełną kontrolę nad wydatkami podczas kolejnych etapów projektu.