O GOGOmedia Techblog

Jest nam niezmiernie miło, że odwiedziłeś nasz blog firmowy! Z zamiarem uruchomienia bloga przymierzaliśmy się od paru lat. Posiadając wiele doświadczeń i bardzo obszerną wiedzę mieliśmy ogromną chęć dzielenia się nią z innymi. I tak oto, po wielu przymiarkach jest – GOGOmedia TechBlog!

Znajdziesz na nim artykuły przygotowywane przez naszych specjalistów związane z tym czym się zajmujemy na co dzień. Będziemy tutaj poruszać tematy tak z zakresu ogólnie rozumianego „web developmentu” jak i zagadnień organizacyjno-zarządczych.

Nasza praca to ciągłe odkrywanie nowych zakamarków technologicznych a te najciekawsze postaramy się tu opisać (oczywiście o ile czas w tym pędzącym świecie nam na to pozwoli). Jeśli jednak pojawi się jakiś temat, który chciałbyś przeczytać na łamach naszego bloga – napisz do nas na lp.ai1719203154demog1719203154og@go1719203154lb1719203154 – przygotujemy coś specjalnie dla Ciebie!

Jak piszemy

Założeniem tego bloga nie jest publikowanie gotowych przepisów na gotowe rozwiązania. Technologia zmienia się bardzo szybko i „gotowy przepis” szybko może się zdezaktualizować. Pisząc artykuły będziemy głównie przekazywali sposób myślenia i postrzegania problemu oraz sposobu jego rozwiązania.

Z góry również dziękujemy za wszelkie komentarze – pomogą nam one ciągle ulepszać publikowane treści. Każda Twoja aktywność jest dla nas bardzo ważna.

Mamy nadzieję, że lektura naszego bloga pomoże Ci w Twojej codziennej pracy. Miłego czytania!

Team GOGOmedia.pl