.cls-1 { fill: #9ad43e; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #9ad43e; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #9ad43e; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #9ad43e; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #9ad43e; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #9ad43e; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #9ad43e; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #9ad43e; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #fff; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #9ad43e; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #9ad43e; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #9ad43e; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #fff; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #23112d; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #9ad43e; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #23112d; fill-rule: evenodd; } .cls-1 { fill: #fff; fill-rule: evenodd; } advanced-cog advise analize angularjs app apps arrowhead audit big-data browser-edit browser-idea budget bulb-2 bulb-3 bulb-full bulb business-intelligence business camera cancel cart check checklist chevron-down chevron-right chevron-x-thin client-gogomedia-tests client-gogomedia cloud cog comfort conversion cup database dedicated-system dedicated design-2 design desktop-stats dev-support development diamond-full diamond dot ecommerce experience express eye feeling fireworks flag flow grill guarantee help hosting-spec hosting id infinite lay-custom lay-portal lay-portfolio layers loaderlock manage-it manage medal migration mobile modeling monit monitoring more-than msproject opt optimization performance-alt performance phone-alt phone portals postgresql process programming project prototyping psd2css question real remote reports resize responsive scale search secure security send-alt send server software stars startup stats structure symfony target-w target team test tick-whiteticktick_wtime-record time-to time timer web

New Business Manager
Warszawa

Jesteśmy firmą technologiczną z Warszawy, markę GOGOmedia Software House tworzymy od wielu lat. Specjalizujemy się w realizowaniu dedykowanego oprogramowania internetowego oraz w usługach z zakresu programowania technologii PHP/Angular/Vue. Oferujemy usługi wysokiej jakości dla najbardziej wymagających klientów – dostarczamy projekty w krótkim czasie przy rozsądnych kosztach. Obecnie rozpowszechniamy nasze usługi i otwieramy nowe kanały komunikacyjne z potencjalnymi klientami.

Zakres obowiązków:

  • zbudowanie koncepcji sprzedażowej i uruchomienie nowych kanałów sprzedaży – to Ty w materii sprzedaży będziesz naszym szefem i to Ty powiesz co mamy robić,
  • poszerzanie portfela klientów biznesowych (samodzielnie oraz przy wsparciu zespołu),
  • aranżowanie i prowadzenie spotkań (reprezentujesz nas i rozmawiasz z klientami biznesowymi) – dajemy Ci narzędzia i dobry produkt, reszta należy do Ciebie,
  • przygotowywanie ofert,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi współpracujących z nami klientów,
  • bieżące raportowanie pracy,
  • realizacja wspólnie przyjętych planów sprzedażowych.

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • 2 lata doświadczenia – absolutne minimum,
  • doświadczenie w pracy z klientem (sprzedaż) – warunek konieczny,
  • doświadczenie w pracy w branży programistycznej – warunek istotny – dzięki temu klient ma poczucie, że rozmawia z osobą kompetentną,
  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym – mile widziane,
  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami,
  • chęć do nauki i do poszerzania swojej wiedzy o technologie web’owe,
  • determinacja w dążeniu do realizacji celów zawodowych,
  • chęć wygrywania,
  • elastyczność, konsekwencja i szybkość w działaniu,
  • język angielski – płynność w mowie i piśmie (możliwa współpraca z klientami anglojęzycznymi),
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • Za uczciwą i sumienną pracę oferujemy:

    • stałą umowę,
    • wynagrodzenie, na które składa się: stała podstawa (uzależniona od kompetencji) oraz wysokie prowizje sprzedażowe. Możliwość realnych zarobków na poziomie powyżej 12 000,00zł brutto miesięcznie,
    • niezbędne narzędzia pracy aby komfortowo realizować zadania,
    • wygodne biuro i ponadprzeciętną kawę;)
    • możliwość pracy zdalnej.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GOGOmedia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Aplikuj: rekrutacja@gogomedia.pl z dopiskiem [NBM0318]

Przystąp do rekrutacji Wyślij nam swoje CV