O blogu

Jest nam niezmiernie miło, że odwiedziłeś nasz blog firmowy! Z zamiarem uruchomienia bloga przymierzaliśmy się od paru lat. Posiadając wiele doświadczeń i bardzo obszerną wiedzę mieliśmy ogromną chęć dzielenia się nią z innymi. I tak oto, po wielu przymiarkach jest – GOGOmedia TechBlog!

Znajdziesz na nim artykuły przygotowywane przez naszych specjalistów związane z tym czym się zajmujemy na co dzień. Będziemy tutaj poruszać tematy tak z zakresu ogólnie rozumianego „web developmentu” jak i zagadnień organizacyjno-zarządczych.

Nasza praca to ciągłe odkrywanie nowych zakamarków technologicznych a te najciekawsze postaramy się tu opisać (oczywiście o ile czas w tym pędzącym świecie nam na to pozwoli). Jeśli jednak pojawi się jakiś temat, który chciałbyś przeczytać na łamach naszego bloga – napisz do nas na blog@gogomedia.pl – przygotujemy coś specjalnie dla Ciebie!

Jak piszemy

Założeniem tego bloga nie jest publikowanie gotowych przepisów na gotowe rozwiązania. Technologia zmienia się bardzo szybko i „gotowy przepis” szybko może się zdezaktualizować. Pisząc artykuły będziemy głównie przekazywali sposób myślenia i postrzegania problemu oraz sposobu jego rozwiązania.

Z góry również dziękujemy za wszelkie komentarze – pomogą nam one ciągle ulepszać publikowane treści. Każda Twoja aktywność jest dla nas bardzo ważna.

 

Mamy nadzieję, że lektura naszego bloga pomoże Ci w Twojej codziennej pracy. Miłego czytania!

 

Poznajmy się
Poznajmy się
Chcesz porozmawiać o start-upach, projektach lub programowaniu?

Hello World! Sp. z o.o.
ul. Twarda 18
00 -105 Warszawa

+48 22 378 47 27
GOGOmedia
GOGOmedia
Internet Software House

Jesteśmy internetową firmą technologiczną, dostarczamy kompletne rozwiązania informatyczne z zakresu web aplikacji. Kompleksowo obsługujemy klientów z różnych sektorów biznesu w zakresie dedykowanego oprogramowania. Prowadzimy szkolenia, doradzamy, wykonujemy specjalistyczne audyty i dzielimy się zdobytą przez lata wiedzą. Dla wielu jesteśmy partnerem, który pomaga osiągać wyznaczone cele biznesowe w najbardziej optymalny sposób.

Polecamy
Polecamy
narzędzia wspierające naszą codzienną pracę
  • New Relic
  • CloudFlare
  • JIRA
  • Bamboo
  • Axure
  • Zendesk
  • Microsoft Project